Sztuka plątania nitek
***
Blog > Komentarze do wpisu

O modzie...100 lat temu :)


Tak, tak, wtedy też była całkiem istotna ;)

Odwiedźcie stronę wystawy Piękna niewiasta w BUW-ie,  znajdziecie tam piękne ilustracje z żurnali z XIX i początków XXw. Do obrazków dołączony jest komentarz, który pomaga w zorientowaniu się, jakie stroje i dodatki były "trendy" w owych czasach.

Żeby nie było, że tylko panie musiały dobrze wyglądać- jest też wystawa poświęcona strojom męskim: Fashionable, dandys, elegant :)

Bardzo pouczająca lektura ;)

poniedziałek, 13 kwietnia 2009, ziczac

Polecane wpisy

  • Resztkocyk

    Zdecydowanie czas na prezentację ;) Niektórzy pewnie mieli okazję śledzić losy resztkocyka na FB, ale należy mu się dłuższa opowieść. Otóż resztkocyk powstał w

  • książka

    Doszła w czwartek :) Nie jest łatwo wygospodarować czas na lekturę przy dwójce małych dzieci, ale co się odwlecze... Ta książka zasługuje na coś więcej niż prze

  • i jak tu wspomagać lokalną przedsiębiorczość

    scena pierwsza Nowa knajpa w naszym Mieście Powiatowym. Wygląda fajnie, nie mają alkoholu, niemordownia, znaczy się można z dziećmi wejść. Wizyta pierwsza: my:

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/04/16 12:06:20
Bardzo ciekawa informacja, dziękuję! Linkuję te strony na moim literackim blogu: www.laboratoriumteksu.blogspot.com jako swego rodzaju ściągę dla tych, którzy piszą o tamtych czasach.